Stwórz profil
Dane osobowe

  • *
  • *
  • *
Ten formularz pozwala stworzyć profil, który jest niezbędny do składania zamówień. Pamiętaj, że te informacje są niezbędne do prawidłowego korzystania z naszych usług. Wszystkie przekazane nam informacje będą traktowane jako poufne. Nigdy nie będziemy ich sprzedawać, wymieniać ani urynkowiać w jakikolwiek inny sposób.
Kontakt 32 444 63 06
Sprzedaż bok@chillblast.pl

Blog

Czym się kierować przy wyborze komputera?

Szybki postęp technologiczny oraz rozwój branży IT sprawiły, że w dzisiejszych czasach nikt nie może obejść się bez komputera. Najmłodsi spędzają na nim wolny czas, grając w popularne gry ze swoimi znajomymi, młodzież wyszukuje liczne informacje do szkoły oraz korzysta z portali społecznościowych, natomiast dorośli wykonują na nich głównie swoje służbowe obowiązki.

Czytaj więcej

Profesjonalny komputer do gier

Osoby zawodowo zajmujące się testowaniem gier, ale również gracze biorący czynny udział w turniejach, potrzebują do swojej pracy profesjonalnych komputerów. Zwykły komputer stacjonarny z popularnej sieci sklepów w tych przypadkach będzie zdecydowanie za słaby i nie poradzi sobie nawet z grami sprzed kilku lat, a poza tym jego cena znacznie wykroczy poza wyznaczony budżet.

Czytaj więcej

Jak wybrać dobry komputer do biura?

Szeroko określana praca biurowa może odnosić się zarówno do osób na stanowiskach księgowych, kierowniczych, ale i tych po części związanych z IT. Nie da się więc ogólnie zarysować ich potrzeb sprzętowych, bowiem dla każdego rodzaju pracy będą one zupełnie inne. Nie zmienia to faktu, że każda z tych osób co najmniej kilka ze swoich obowiązków wykonuje właśnie na komputerze, co wymaga odpowiedniego przygotowania biura pod względem zasobu urządzeń i ich specyfikacji.

Czytaj więcej

Budżet niezbędny do zakupu dobrego komputera

Osoby śledzące nowinki technologiczne zdają sobie sprawę, na jak zaawansowanym etapie są podzespoły komputerowe. Stają się one coraz bardziej wydajne, zwłaszcza kiedy połączy się ze sobą te o najlepszych parametrach. Znajdują one zastosowanie głównie wśród profesjonalnych grafików, posługujących się zaawansowanymi programami do modelowania 3D, czy projektowania, ale również wśród testerów gier, gamerów i programistów.

Czytaj więcej