Stwórz profil
Dane osobowe

  • *
  • *
  • *
Ten formularz pozwala stworzyć profil, który jest niezbędny do składania zamówień. Pamiętaj, że te informacje są niezbędne do prawidłowego korzystania z naszych usług. Wszystkie przekazane nam informacje będą traktowane jako poufne. Nigdy nie będziemy ich sprzedawać, wymieniać ani urynkowiać w jakikolwiek inny sposób.
Kontakt 32 444 63 06
Sprzedaż bok@chillblast.pl

Komputery Specjalistyczne

Przeciągnij element by zakupić
Produkt został dodany do Twojego koszyka

Jaki komputer pod VR wybrać?

Nasza nowa kategoria to propozycje głównie dla specjalistów najróżniejszych dziedzin, którzy na co dzień poruszają się w świecie skomplikowanego oprogramowania, stanowiącego nie lada wyzwanie dla standardowych komputerów. W ofercie tej znajdziecie dokładnie to, czego Wam potrzeba, aby znacząco usprawnić pracę, tym samym stawiając na dużą oszczędność czasu! Potężny komputer do biura i5, do obróbki graficznej, bazujący na kartach graficznych AMD Vega jest już dostępny! Te modele idealnie sprawdzą się jako komputery do biura projektowego, gdzie istotne są działania na profesjonalnych programach do wizualizacji. Na tym jednak nie kończymy!

Komputer do wirtualnej rzeczywistości

Najnowsze technologie umożliwiły nam wprowadzenie do oferty również komputery do VR. Dzięki nim możliwa jest gra na najwyższym poziomie, w zupełnie innym niż dotychczas świecie. To zupełnie inne podzespoły niż te, w jakie został wyposażony komputer do biura i5. Trzeba jednak wiedzieć, jaki komputer do VR będzie najlepszy pod konkretne gry albo zestawy, by uzyskać możliwie jak najlepszy efekt. Nasz komputer do VR 2020 łączy w sobie mocne podzespoły oraz innowacyjny wygląd. Stał się jednym z najczęstszych wyborów wielu użytkowników, ceniących sobie wysoką jakość. Dobierz zestaw VR do komputera z naszej oferty i przekonaj się, jak wydajne potrafią być komputery do VR.

Jako prawdziwy wielbiciel VR, komputery nie powinny mieć przed Tobą żadnych tajemnic. Sprawdź ich możliwości i przenieś się do innego świata, stawiając na najnowocześniejszy komputer do VR 2020. Dzięki nam możesz stworzyć swój wymarzony zestaw VR do komputera i cieszyć się z jego możliwości.