Stwórz profil
Dane osobowe

  • *
  • *
  • *
Ten formularz pozwala stworzyć profil, który jest niezbędny do składania zamówień. Pamiętaj, że te informacje są niezbędne do prawidłowego korzystania z naszych usług. Wszystkie przekazane nam informacje będą traktowane jako poufne. Nigdy nie będziemy ich sprzedawać, wymieniać ani urynkowiać w jakikolwiek inny sposób.
Kontakt 32 444 63 06
Sprzedaż bok@chillblast.pl

E-Sport

Przeciągnij element by zakupić
Produkt został dodany do Twojego koszyka

Profesjonalne komputery do streamingu

Jeżeli jesteś fanem gier e-sportowych, koniecznie potrzebny Ci jest komputer do gier i streamowania. Dzięki niemu dowiesz się, jak wygląda streamowanie na Twitchu oraz jak można budować swoją społeczność w sieci. Zestawy, które oferujemy, zostały przygotowane tak, by zapewnić graczom stałą ilość klatek na sekundę w najpopularniejszych grach. A może marzy Ci się kariera w tej branży? Nowy komputer do e-sportu na pewno pomoże podszkolić dotychczasowe umiejętności i nabyć nowe w wielu popularnych grach. Profesjonalne komputery do streamowania gier pozwolą Ci zapomnieć o spadkach FPS-ów, co uniemożliwiało grę na najwyższym poziomie.

Jaki komputer wystarczy do streamowania w sieci?

Komputer do e-sportu zazwyczaj wielu graczom kojarzy się z ogromnymi wydatkami. Wiadomo, że muszą one składać się z najnowszych podzespołów, w naszym sklepie można znaleźć je w bardzo korzystnych cenach. Oferujemy komputery do streamowania za 2000, jak i 4000 czy 5000 zł. Każdy ma więc możliwość dopasować sprzęt do swojego poziomu zaawansowania i przekonać się jak streamować na Twitch na najwyższym poziomie. Na samym początku przygody z e-sportem wystarczy minimalny komputer do streamowania. Dopiero kiedy potrzebny jest komputer do transmisji na Twitch, warto zajrzeć na wyższą półkę.

Tanie komputery do streamowania? To możliwe

Nasza współpraca z Fnatic uświadomiła nam, że komputer do grania i streamowania ma duży wpływ na osiągnięcia w świecie sportów elektronicznych. Właśnie dlatego do naszej oferty dołączyły komputery do streamowania 2020 z najnowszej serii. Od teraz komputer do streamingu nabrał zupełnie innego znaczenia i daje znacznie większe możliwości. Bezproblemowo możesz zakupić u nas profesjonalne komputery do streamowania za 4000 zł!

Jak streamować na Twitch? Odpowiedź brzmi: 2 komputery do streamowania!

W tym przypadku niestety tani komputer do streamowania nie wystarczy. Niezbędny jest profesjonalny sprzęt i to w dużej ilości, by uzyskać najwyższą jakość zarówno dźwięku, jak i obrazu. Dwa gotowe komputery do e-sportu to świetny początek, by pokazać innym jak streamować na Twitchu PC. Nie jest to nic trudnego, jeśli posiada się wśród sprzętu komputer do lets play złożony na zamówienie.

Jeśli potrzebny Ci drugi komputer do streamowania bądź nie wiesz jaki komputer do streamowania gier będzie najlepszy, wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi specjalistami. Oni chętnie pomogąw wyborze i wskażą konkretne modele, zaopatrzone w najnowsze podzespoły. Dzięki nim zyskacie profesjonalny komputer do streamowania na Twitch i innych platformach.