Stwórz profil
Dane osobowe

  • *
  • *
  • *
Ten formularz pozwala stworzyć profil, który jest niezbędny do składania zamówień. Pamiętaj, że te informacje są niezbędne do prawidłowego korzystania z naszych usług. Wszystkie przekazane nam informacje będą traktowane jako poufne. Nigdy nie będziemy ich sprzedawać, wymieniać ani urynkowiać w jakikolwiek inny sposób.
Kontakt 32 444 63 06
Sprzedaż bok@chillblast.pl

Co się dzieje po złożeniu zamówienia?

Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo potwierdzenie e-mail z listą wszystkich zamówionych przedmiotów. Należy zachować tę wiadomość na przyszłość, gdyż otrzymana wiadomość jest jednocześnie faktura VAT. Następnie zaczyna się realizacja zamówienia: zlecenie jest przekazywane do naszego elektronicznego zakładu produkcyjnego, komputer zostaje zbudowany oraz instalujemy odpowiednie oprogramowanie, po instalacji całego oprogramowania, komputer jest poddawany wymagającym testom Burn-in pod kątem stabilności i wydajności. Na koniec sprawdzana jest jeszcze raz jakość wykonania całego komputera po czym sprzęt zostaje przekazany do działu wysyłki, która przygotuje komputer do dostawy. W zależności od tego jak zajęci jesteśmy, cały ten proces trwa około 7-10 dni roboczych. Pod koniec procesu wyślemy Państwu wiadomość, że zamówienie jest kompletne i będzie dostarczone przez naszego kuriera.

Jakie są dostępne opcje dostawy?

Wszystkie ceny zawierają VAT:

Dostawa standardowa w dni powszednie - bezpłatnie

Wysyłki specjalne:
Pre-12: 00 dostawy w dni powszednie - 120zł
Pre-10: 00 dostawy w dni powszednie - 200zł
Doręczenie w sobotę - 80zł

Większość zamówień jest wysyłana kurierem DHL który umożliwia śledzenie paczek na każdym etapie dostawy. Jeśli podadzą Państwo poprawny adres e-mail oraz numer telefonu, będą Państwo na bieżąco otrzymywać informacje dotyczące przesyłki oraz przewidywaną date i czas dostawy.